10a DIADA de les TELECOMUNICACIONS a Catalunya

Lista provisional de inscritos     (1028 inscritos)

(*) Ponente
(**) Autoridad acto inaugual / clausura o presidente de mesa

  • Manel Abad Tallón, Gerent de Negoci - Sadiel
  • Miguel Angel Abrajan Morales, Director Factoria Virtual - Fidelización y Desarrollo
  • Ayoub Aderghal, alella 51 - santapau-pifma
  • Angel Agüera Carrasco, Estudiant - Stucom
  • DEBLA ALADREN SALAS, Gerent de Negoci - EXPECTRA TECHNOLOGY
  • Francesca Alaminos Escoz, Tècnica - Diputació de Barcelona
  • Ginés Alarcón, Vicepresident - Lavinia
  • sergio alarcon rubio, Account Executive - dell/UPC/ETSETB
  • Josep Albert Esteban, Consultor - Freelance
  • Blanca Alcanda, Directora General - Technosite (*)
  • CESAR ALEJANDRE MIRALLES, Gerent - ANXANET Operadors de xarxes
  • Ernest Alemany Aguilar, Gerent de Comptes - Abertistelecom
  • Rossana Alessandrello, Health R&D Business Manager - BARCELONA DIGITAL CENTRE TECNOLÒGIC
  • Joan Alfonso Mata, Business Development Manager - T-Systems
  • Antoni Aliana Portugal, Director general corporatiu i Director financer - T-Systems Iberia
  • MIGUEL ÁNGEL ALLOZA GUILLÉN, DIRECTOR TÈCNIC - VODAFONE ESPAÑA
  • Magi Almirall Hill , Director de Tecnologia Educativa - UOC
  • José Antonio Alonso, Product Manager - J&L
  • Oscar Alonso, Executive Managing Director - Freelance
  • Ignasi Alonso i Solé, Responsable Build - France Telecom Espanya
  • Raimond Aloy i Rocamadó, Propietari - ICS TIC
  • Enric Alsina, Soci Director - Quarea
  • JOAQUIM ALVAREZ LLABERIA, GERENT - DELOITTE
  • JORDI ALVAREZ LLAURADO, EXPERT - TELEFONICA MOVILES
  • JORDI ALVINYA ROVIRA, consejero - abertis telecom
  • Nacho Amadoz, Advocat - Fundació puntCAT
  • Ferran Amago, Degà - COETTC
  • Sergi Amigó, Consultoria estratègica - Generalitat de Catalunya
  • Victor Amigo, Director Comercial - Alvian Comunicaciones
  • Lluís Anaya, Director de l'Àrea TIC - Servei d'Ocupació de Catalunya (*)
  • Begoña Andrés López, Gerente de cuenta - Siemens
  • Jan Andrés Siu, Estudiant - STUCOM
  • Daniel Andreu Andreu, Director Territorial - France Telecom España
  • Marta Anguera Díaz, Directora - IBERXARXA, S.L.
  • Sergio Anguita Rovira, Cap de la Unitat de Tecnologies de la Informació - Institut Cartogràfic de Catalunya
  • Jesús Anguix Solé, Gerent - Actel Enginyeria 2000, S,L.P.
  • Antonio Antón Martínez, Secretari Junta de Govern - Col.legi Oficial de Psicòlegs de Catalunya
  • Ferran Antonio Ferré, Gerent - SAP España
  • Teresa Aparicio, Comunicació Catalunya - Telefónica
  • Juan Ramón Aragones Cugat, Director - Fontboté Assessors, SA
  • Jordi Arandes, Subdirector d'Explotació - Abertis Telecom
  • Andreu Araque Pascual, Programador font-end - Strands Labs
  • Marcelino Araújo Morato, Director - Omnia Motor
  • Eric Arauzo Cabrerizo, STI - SantaPau-Pifma
  • Aintzane Arbide Medizabal, Gerente - SECARTYS
  • JOAN ARES CERECEDA, COMERCIAL - BUREAU VERITAS FORMACIÓN
  • Agustin Argelich Casals, Director - Argelich ingenieros
  • Ares Argilés García, estudiant - La Salle
  • Rafel Arimon, Enginyer - ONO
  • Ramon Ariza Prats, Cap provincial Girona - Ministerio Industria
  • Oliver Arlucea García, Estudiant - STUCOM
  • francisco javier armengol barniol, jubilado - administracion publica
  • Anna Armengol Torío, TÈCNIC - COMISIÓN DEL MERCADO DE LAS TELECOMUNICACIONES
  • Eduard Arnau Solé, Director Comercial y Marketing - TECHNO TRENDS,S.L.
  • Albert Arranz, Gerent Sector Public - SAS Institute
  • Mercedes Arranz de Gracia, Gerent de Serveis d'Assistència al Govern Local - Diputació de Barcelona (*)
  • Miguel E. Arredonda Palacio-Valdés, Vicedegà - COETTC
  • Fancisco Javier Arroyo Cañada, Professor - Universitat de Barcelona
  • nadia arvez, estudiante - Stucom
  • Oriol Ávila Montesó, Presidente - Centro Estudios Nsturistas
  • Esteve Aymerich, Soci-Director - Eqt consulting
  • Meritxell Aymerich Sabariego, Treballadora - Assessora - Comaccess
  • JORDI BADAL SEGURA, SUBDIRECTOR GENERAL - NEXTRET
  • david bafalluy socada, Estudian - STUCOM
  • Joel Bagó Simon, Director - Lluert Serveis Telemàtics
  • Albert Baiges Abardia, Account Manager - ICC
  • Pere Baleta Ferrer, co-fundador - SPARSITY SL
  • Ricard Ballesta Martí, Consultor - Particular
  • Jesús Banegas, President - AETIC
  • Flor Barahona Esteve, Directora Cataluña - Siemens IT Solutions and Services
  • JOAN BARATA MIR, SECRETARI GENERAL - CONSELL DE L'AUDIOVISUAL DE CATALUNYA
  • Ramón Carlos Baratech Sales, Director general - Fomento de la Producción, S.L.
  • Joan Josep Baraut Garrido, Account Manager - Unitronics Comunicaciones
  • Enric Barba Ibáñez, Director General Business To Business - Grup Cirsa - Universal de Desarrollos Electrónicos, SA (Grup Cirsa)
  • Vanessa Barberá, Dep Comunicació - Altran
  • Pere Barberan Agut, Professor - Tecnocampus Mataró-Maresme
  • Sergi Barenys Basté, Gerent - Altran
  • Xavier Barnet, Director Sistemas Informació - CMT
  • CARMEN BARÓ, ECONOMISTA - TELEFÓNICA
  • Gabriel Barragán Bosquet, Director d'Acció Local - Xarxa Audiovisual Local
  • Daniel Barrero Franquet, Estudiant - UPC
  • joan bassolas ferran, gerent - fundació ciutat de viladecans
  • Jordi Batalla i Sahún, Director General - SPERIT IT Consulting Services S.L.
  • Albert Batchellí Bahí, Consultor TIC - ANXANET Operadors de xarxes
  • Gemma Batlle, Cap CLuster TIC - Bdigital Centre tecnologic
  • Eduard Batlle, Periodista - El Punt
  • Simón Beaumier Modino, Dep Comercial - Espelsa
  • INIGO BELDARRAIN, Camí de Can Calders, nº4 - KANTARWORLDPANEL
  • Pepe Bellmunt Llobet, Gerent de Negoci - Sadiel S.A
  • Ernest Benach, President - Parlament de Catalunya
  • Jordi Berenguer i Sau, Director - Escola Politècnica Superior de Castelldefels
  • Alejandro Berrizbeitia, Business Consultant - T-Systems
  • Joan Mª Bertran Albet, DIRECTOR - XMS, Consultoria TIC i Negocis
  • Manak Bhambi Blanco, Estudiant - Universitat Politecnica de Catalunya
  • Josep Oriol Bielsa Nogaledo, Innovación, Estrategia y Desarrollo - Orange
  • Xavier Biosca, President - Corporació Universal del Management
  • Xavi Blanch Llorca, Vicesecretari - Associació Catalana per a la Integració del Cec
  • Josep Maria Blanch Piró, Director - BLANCH ENGINYERS, S.L.
  • Silvia Blanco Álvarez, Adjunta Direcció Delegació de Catalunya - AETIC
  • Eva Blanco Catalán, Directora Comunicació - HP
  • sonia blasco, mkt direccio - PICART
  • Natàlia Blasco Paino, Responsable comunicació i2CAT - FairPlay Comunicació
  • Llorenç Blasi i Torrado, Autònom - Audiodescriptor
  • Joan Ramon Blaya Piera, Gerent La Salle Alumni - La Salle
  • Xavier Boada Juan, Gerent d'unitat - Altran
  • Carlos Bock Montero, Gerent - INGENIS
  • Xavier Bofarull, Estudiant - Stucom
  • Olga Bohera, Presidenta - AIPET (**)
  • Xavier Bonany, Vendes - Particular
  • Gonçal Bonhomme Altable, Manager de Innovación, Estrategia y Desarrollo - Orange
  • ISABEL BORRÁS ALMELA, CAP COMUNICACIÓ - AJUNTAMENT VILADECANS
  • Lluís Borrell Arque, Partner - Analysys Mason Ltd.
  • Jordi Bosch, Secretari de Telecomunicacions - Generalitat de Catalunya
  • Meritxell Bosch Garcia, Cap d'Enginyeria - GCO TELECOM
  • Antoni Bosch i Pujol, Director General - Institute of Audit & IT-Governance
  • Carmen Botifoll, Director General - ACC1Ó
  • Juli BOU SANTOS, D GRAL - Gestnova SA
  • Albert Bové Castellví, Alumne - La Salle Gràcia
  • Andreu Bru, Director de Noves Tecnologies - PIMEC
  • Manuel Brufau, Director General - Indra
  • Mª Angeles Bueno Luque, Ejecutiva de cuentas - Micro-Blanc Informática
  • Miguel Burgués, Soci Director - Privius in mind S.L.
  • German Burkhardt, Analista Programador - Particular
  • Esteve Buscà Valdé, Cap de l'Àrea d'Innovació - Fundació El Maresme
  • Pere Busquets, Professor Geologia - Universitat Barcelona
  • Eduard Busquets, Responsable AAPP Catalunya i Balears - Ibermática
  • Maria Inés Bustos Sánchez, Dep. Ensenyament - Diputacio de Barcelona
  • xavier buxeda i llado, director comercial - Fujitsu Technology systems
  • Alex Caballero, Director Desenvolupament Serveis Outsourcing - Atos Origin
  • Jose Manuel Caballero Artigas, Director General - ALBEDO Telecom
  • Joan Manel Cabedo Junyent, Consultor IT - T-Systems
  • Iván Cabrera Yáñez, director - FICS-3D
  • Emili Calvet Aran, Responsable I+D.Area software industrial - Pyssa
  • Alejandro Camacho, Estudiant - UPC Telecom BCN Campus Nord
  • Alejandro Camacho, Estudiant - UPC Telecom BCN Campus Nord
  • Judith Camba, Formación - Autónoma
  • Manuel Campo Vidal, President - Acadèmia d'Arts i Ciències de TV (**)
  • Joan Camprubí, President - ACEC
  • Miquel Canal Rozada, Ejecutivo Grandes Cuentas - Jazztel
  • Miguel Canalejo, President Executiu - Redtel (*)
  • Ferran Canals Artigas, Gestor de Projectes - CTTI - Generalitat de Catalunya
  • Jordi Cañas, Cap de Campanya Electoral - Ciutadans (*)
  • Josep María Cañellas Colome, Gerent - Euroservicio A. T. Telefónica
  • Antoni Cañete, Secretari general - PIMEC
  • Nèstor Cañete García, Gerent - Consorci Localret
  • Victor Canivell Cretchley, Vice President - Internacional - ESABE INformática Distribuida S.L.
  • Sònia Cañizares Pino, Gerent - INDRA
  • José David Cano Morales, project manager - UOC
  • Almudena Cano rivas, Regidora - Ajuntament Begues
  • José Mª Cánovas Puertas, Abogado - Abogado
  • German Caparroz, Gerente Desarrollo de Negocios - UIA / CESSI
  • Carme Capdevila, Consellera d'Acció Social - Generalitat de Catalunya
  • gabriel cardenas martinez, estudiante - centre d'estudis stucom
  • Jordi Carmona Espejo, Cap Oficina de Projectes - CTTI
  • Sandra Carmona Orozco, Técnico - Comisión del Mercado de las Telecomunicaciones
  • Gina Carol, Gestor Explotació - Iberbanda
  • Lluis Carrasco, Director de Planificació Estratègica - Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals (**)
  • Juan Manuel Carrero, Investigador del Centre Espanyol de Subtitulat i Audiodescripció - Universidad Carlos III de Madrid (*)
  • cristian carrillo, periodista - Viladecans Televisió
  • Cristian Carrillo Galván, periodista - Viladecans TV
  • Ignacio Carro de los Santos, Proyecto VHBB - Orange
  • Carlos Casado Martínez, Professor - Universitat Oberta de Catalunya
  • Xavier Casajoana, Director General - Voz Telecom (*)
  • Martí Casamajó, Soci - EVERIS
  • Antonio Casamayor Santiago, Director - Delaware Consultoría
  • Sergi Casamiquela Román, Estudiant - Stucom
  • Claudi Casamitjana Saavedra, Alumne - La Salle Gracia
  • Mònica Casanovas Pallrès, Marketing - eyeOS
  • RAUL CASAS VELO, Responsable Promoción Corporativa. RSC y Ac. Social - TRANSPORTS METROPOLITANS DE BARCELON
  • Tomàs Cascante, Director i Creador - Tertúlia Digital (**)
  • Ramon Cases Pallares, CEO - Abinitio Consulting
  • Mª Jose Castarlenas Bonilla, tecnic - scb software
  • Sonia Castel Gómez, Estudiant - Universitat de Barcelona
  • JORDI CASTELLS CUSCULLOLA, CAP DE SERVEI D'ORIENTACIÓ EMRPRESARIAL - ACC10
  • Josep Castells Delgado , Gestor Explotació - Iberbanda
  • Josep Castells Delgado, Responsable Catnix - CTTI
  • Montserrat Castelltort Amorós, Coordinadora de l'Obra Social - Fundació puntCAT
  • Xavier Castillo, Director - AETIC Catalunya
  • Rafa Castillo, Head of Group Technology Commercialization - KIMbcn
  • Rubén Castro, Estudiant - Stucom
  • Felipe Castro Briones, Responsable Vendes Catalunya - Iberbanda
  • Josep Cedó, CTO - FuturLink
  • Lluís Cedó, Manager - Penteo
  • Susana Cercós, Responsable Sistemes d'Informació - ACEFAT
  • Alex Cerezo Carrion, Estudiant - La Salle Gracia
  • Artur Cervelló Gonzàlez, Estudiant - La Salle Gracia
  • Claudi Cervelló Roset, REspsonable d'Innovació - Generalitat de Catalunya. Dep. d'Economia
  • Josep Lluis Checa, Director Gerent del Centre de Telecomunicacions i Tecnologies de la Informació - Generalitat de Catalunya (*)
  • José Checa, Director d'Operacions - Alpama Global Services (*)
  • Alex Chiquilla Martínez, STI - SantaPau-Pifma
  • Mathew William Churchman Barata, Becari - UPC
  • Victor Cifuentes Cortes, Estudiant - La Salle Gracia
  • Nuria Cifuentes Martínez, Visadora del Coettc - Coettc
  • Montserrat Clavell Vergés, Cap del Servei de Difusió - Departament de Governació i Administracions Públiques
  • Carlos Clavero Carrascull, Estudiant - Stucom
  • Josep Maria Clopés Alonso, Director General - Camerdata
  • SUSANA CLOSA CASTELLA, DIRECTORA DE SERVEIS EN CAP - AJUNTAMENT DE VILADECANS
  • Meritxell Cobet i Sànchez, tècnica consultora - Institut Àgora S.A
  • SANTI COCA MASCORDA, Telecomunicacións - Innovació i Tecnologia - AJUNTAMENT DE SANT CUGAT DEL VALLÈS
  • Marcel Coderch, Vicepresident - CMT (*)
  • Jordi Codorniu Sánchez, Gerente - Doxa Consulting Aventia
  • Roger Colell, Enginyer de telecomunicacions - Secretaria de Mitjans de Comunicació
  • JOSEP FRANCESC COLELL PONS, DIRECTOR TÈCNIC COMERCIAL - EAT, SL.
  • Narcís Coll Canet, Principal Sales Engineer - BT
  • Josep-Maria Coll i Riumbau, Coordinador Provincial SSII - Orde Hospitalari Sant Joan de Déu
  • Ana Coll Martínez, Estudiant - Stucom
  • daniel collado alonso, Comercial Especialista - EPSON
  • JOAN COLLADO MIRALPEIX, DELEGAT - SICE
  • Josep Collboni, Cap de Campanya Electoral - PSC (*)
  • Magí Collboni Montserrat, Director Comercial - GEMATIC
  • Xavier Collboni Sala, Autònom - Empresa
  • Silvia Colmenero, Autónoma - Audiovisuals
  • Gabriel Colomé, Director - Centre d'Estudis d'Opinió de la Generalitat de Cataluna (*)
  • Josep Comas Bulló, Director General - MIER Comunicaciones SA
  • Merçè Comas de Argemir, Organització Salons - Autònoma
  • sebastià comellas lluelles, director gerent - emikon electronica
  • Laura Compte Barceló, Sales - GMV
  • Rafael Conte Oliveros, Cap Secció Gestió Pressupostària - Generalitat Catalunya
  • Anna Corbella Albero, Comunicació i RR.PP - Fundació La Roda d'Accions Culturals i dels Lleure
  • MONTSERRAT CORDERAS LOZANO, DIRECTORA - BANC SABADELL
  • Javier Córdoba, Director - 4d-life
  • Javier Córdoba Solano, Gerente - 4d-Life
  • Jordi Cornet, Cap de Campanya Electoral - PPC (*)
  • Joan Cornet, Executive Chairman - TIC Salut (**)
  • Guillermo Corominas, Director de Publicitat - Mango (*)
  • Concepción Corral Ruiz, PDI - UPC
  • Gerard Corrales Fdez., STUDENT - STUCOM
  • Oriol Cort Serrano, Gerent - Cort Enginyers
  • CLAUDIA CORTEL MAÑE, ENGINYER DE VENTES - BT
  • Luis Ignacio Cortes Serra, VicePresident, Marketing&Sales - Polymita
  • Teodor Costa i Arnan, Enginyer industrial - t.c.a.
  • Josep Costa Margenet, IT Operations Manager - Ricoh
  • Sandra Costras, Consultora M&A - AddVANTE M&A
  • Felipe Crispin Mejuto, Director - GFI
  • Xavier Cuadrado, QA/STE - Q-Tech
  • Marc Cuesta, Product Development Specialist - INTERCATH
  • Margarida Cuscó, Secretària - COETTC
  • gemma cuscó, directora general - alonso
  • Ivan Cutanda Campos, CEO - CONNEXIO.CAT
  • MARIA DALMASES ARNELLA, FORMACIÓ - SAGRERA AUDIOVISULA
  • Jordi Dalmau Royo, Director Desenvolupament Nous Negocis - abertis telecom
  • VASYL DAVYDKO, INTERNATIONAL BUSINESS - POMPEU FABRA
  • Javier de Azlor, Sales Unit Manager - T-Systems
  • Mercedes de Castro, Investigadora del Centre Espanyol de Subtitulat i Audiodescripció - Universidad Carlos III de Madrid (*)
  • Adrián de la Osa Garcia, Alumne GS T1 - Stucom
  • Angel de Miguel, Abogado - Autónomo
  • Jesus de Pablos, Director de Innovación - Tempos 21
  • Jesus de Pablos, Director de Innovación - Tempos 21
  • Jesus de Pablos, Director de Innovación - Tempos 21
  • Marc De San Pedro, Àrea d'Innovació i Comunicació - Fundació TicSalut
  • Agustí de Uribe-Salazar, President - Gabinet Uribe (*)
  • Luis del Rio, Técnico mantenimiento - jubilado
  • Fernando DEL VILLAR CUERDA, otros - Universidad de Zaragoza
  • ALberto Delgado, Director General - Penteo
  • SANDRA DELGADO CUSIDÓ, PEDAGOGA - FUNDACIÓ EL MARESME
  • David Delgado Garci, Cap de Projectes - TecnoCampus Mataro-Maresme
  • Jose Delgado-Penín, Catedratico de Universidad - UPC
  • Javier Díaz de Cerio, Consultor - Autónomo
  • Juan Carlos Díaz Díaz, Director Comercial - Nexica
  • Javier Díaz Fernández, Consultor - Freelance
  • Xavier Díaz García, Coordinador automatismes - Riegos Iberia Regaber, S.A.
  • Jorge Diaz Sanchez, Técnic Sistemes de Navegació Aerea - AENA
  • Gonzalo Díe, Director Relacions Externes i Comunicació - Red.es
  • Carles Diego Mañosa, Responsable Comunicacions Mòbils - abertis telecom
  • EVA DIEZ DE ULZURRUN CHILLIDA, RESPONSABLE DE COMPRAS - FARELL INSTRUMENTS, S.L.
  • Gemma Domènech Costafreda, Unitat Auditoria - Centre de Telecomunicacions i Tecnologies de la Informació
  • Gemma Domenech Costafreda, Responsable dels serveis de Control i Auditoria de Sistemes d'Informació - CTTI - Generalitat de Catalunya
  • Ignasi Domenech Sarda, Director de Compras - Aramark
  • Carlos Domingo, Director d'Internet i Multimèdia - Telefónica I+D a Catalunya (*)
  • David Domingo Alegre, Consultor - independent / daviddomingo.org
  • Albert Domingo Melgosa, Conseller Delegat - NexTReT, S.L.
  • Manel Domínguez , Àrea de la Presidència Delegació per a la Societat del Coneixement - Diputació de Barcelona (**)
  • David Dorado Raposo, Estudiant - STUCOM
  • Jordi doria i estrany, coordinador TIC - consell comarcal del maresme
  • Antonio Dueñas Maribello, Consultor - Autónomo
  • Manuel Durán Ruiz, Vocal - COETTC
  • Gerard Durantes Comas, Administratiu - Consell Audiovisual de Catalunya
  • Manel Ebri i Vidal, Responsable de Projecte de Infoaccessibilitat - Universitat Autònoma de Barcelona
  • ALBERT EDO VICÉN, DIRECTOR OPERACIONS I SERVEIS - TECHNO TRENDS
  • Albert Egea Ballester, Sales Manager - Oracle
  • Héctor Escandell Fulladosa, Tècnic SAP - SoftEIS S.L.
  • Antonio Luis Escobar Caudevilla, Director Tecnico - Catalonia Telecomunicacions
  • Luis Escobedo Jiménez, Gerente - Esplu Electrónica
  • Cristobal Escoda Cano, Soci Director - NAE
  • Marc Escoda Pijoan, Periodista - Doble Erre Editorial
  • Ernest Escudé Mas, AM - Nextret
  • Ignasi Espadaler Fernandez, PC Manager - Bureau Veritas Formación
  • marc espart soler, estudian - la salle
  • Neil Espejo Locquiao, Estudiant - Stucom
  • Blanca Espina, Directora de Proyectos Estratégicos y Relaciones Institucionales - Agile Contents
  • Àlex Esplugas Constante, Cap del servei de TIC - Ajuntament de Mataró
  • Pere Espolet, Administrador - Autònom
  • JUAN ESQUIVEL JIMÉNEZ, JEFE PROVINCIAL INSPECCION TELECOM. BARCELONA - MINISTERIO INDUSTRIA, TURISMO Y COMERCIO
  • Miquel Estape, Subdirector - Consorci AOC
  • Marc Esteban, Enginyer Consultor - TECHFORCE
  • Juan Carlos Estrada, Manager - Shinehouse.com
  • Juan Estrada, Manager - Shinehouse.com
  • David Estrada Garcia, Tècnic - Institució
  • Pedro Estruga Camacho, Gerente Delegación Cataluña - ELECTREN
  • Marti Fabregat, President - DELTA gent activa
  • Marcos Faundez Zanuy, Director - Escola Universitària Politècnica de Mataró
  • Kim Faura, Director General - Telefónica Catalunya (*)
  • Ricard Faura i Homedes, Cap del Servei de Societat del Coneixement - Generalitat de Catalunya
  • Patrici Felices, Productor Executiu - Zapping
  • Mª LUZ FERNÁNDEZ, Ejecutiva Cuentas - OSIATIS, SA
  • Esther Fernández Araujo, Direcció de projecte - H. Universitari Germans Trias i Pujol
  • Daniel Fernandez Bleda, Director Comercial - Internet Security Auditors
  • Alfredo Fernández Capel, Responsable área comunicación - Fundación Carta de la Paz dirigida a la ONU
  • Toni Fernández Carmona, Consultor - Telefónica
  • Raul Fernandez Garcia, Coordinador Unitat Docent de Telecomunicacions (EET) - Universitat Politecnica de Catalunya
  • Gabriel Fernández Serrán, Director de Projectes - Sedna Engineering SLP
  • Juan José Fernández Solé, Tècnic d'Instal·lacions - Rodalies de Cataluny
  • Gabriel Fernandez Ubiergo, Cap de departament Tecnologies Mèdia - La Salle - URL
  • Josep Ramon Ferrer, Director General de Xarxes i Infraestructures - STSI
  • Carlos Ferrer, Sector Sales Manager / Account Director - BT
  • Jordi Ferrer Guillén, Responsable area legal - TB-Security Solutions SA
  • Eduardo Ferrer Puig, Director General - Nanocom Comunicació
  • Josep Fígols, Soci - UBIQUAT
  • Ramon FIGUERAS CARRERAS, Director de Divisió - TECSIDEL
  • PEDRO FILGAIRA MARIN, Sales Area Manager - T-SYSTEMS
  • Joaquim Fita, Vocal - COETTC
  • Nuria Florido Garcia, Estudiant - UB
  • Joan Francesc Fondevila Gascón, Director - CECABLE
  • Andrés Font, Director - Digiworld - Madrid
  • Ramon Font, President - CAC
  • Rosa Font de Mora, Responsable serveis electrònics - la Caixa
  • Diana Font Fornieles, Tècnica informàtica - Fundació el Maresme
  • Joan Font i Basté, Eng. Tèc. Telecomunicació - Autonom
  • Rosa Mª Font Roig, Directoria Àrea Estrategia Tecnologica - Centre Telecomunicacions i Tecnologies de la Informacio de la Generalitat de Catalunya
  • Carles Fontseré Boleda, Gerent - Original Soft, SL
  • Albert Forn Palacin, Director General - Sinwire
  • Marcelo Horacio Fortino, Director - Estrategias GNULinux
  • Jaume Fortuny Galibey, Consultor d´empreses - Autònom
  • Jaume Fortuny Lahoz, Vocal - COETTC
  • Enric Fraile Algeciras, Director Executiu - Nadir Ingeniería Sistemas Móviles
  • José French Castells, Jefe Unidad Inspeccion - Ministerio de Industria Turismo y Comercio
  • Enric Fuentes Bonet, Soci-Director - BG Technology
  • Borja Gabella Urrutia, Tècnic comercial - S-Connect
  • Santi Gallardo Cañellas, Gerent - Autònom
  • Juan Antonio Gallardo León, Director EET - Universitat Politècnica Catalunya
  • Daniel Gallardo Nadal, IT Manager - Empresas Ramoneda S.A.
  • Richi Gallego, Multimèdia - Lluert Serveis Telemàtics S.L
  • Alex Gallego Morales, Director - Lluert Serveis Telemàtics, S.L.
  • Ricard Gallego Tobajas, Responsable Departament - La Salle
  • Maria Galofré, Programa Accessibilitat - UOC
  • Fernando García, Tècnic de la Direcció de Cultura - ONCE (*)
  • JOAQUIM GARCIA, gerent - ALTRAN
  • Manel Garcia, Director Àrea TIC - CTTI
  • Joaquim Garcia, manager AAPP - Altran
  • carlos garcia belmonte, Desenvolupament de Negoci - AGS Group
  • Maurici Garcia Brustenga, Gestor de Negoci Mobilitat i Energia - Barcelona Digital Centre Tecnològic
  • Josep Garcia Carceller, Director - EnTTia
  • Angel García Castillejo, Conseller - Comisión del Mercado de las Telecomunicaciones (**)
  • ANGEL GARCIA DIAZ, CAP DE PREMSA - AJUNTAMENT DE VILADECANS
  • Marcos García Domingo, Enginyer Tècnic de Telecomunicacions - A l'Atur
  • Fernando García Domínguez, Account Manager - EMTE Sistemas
  • Xavier Garcia Escola, estudiant - Stucom
  • David Garcia Esteller, Estudiant - Stucom
  • MODEST GARCIA LAUSIN, TÈCNIC - GRUP MUNICIPAL ERC
  • Ricardo Garcia Llanos, Alumne - STUCOM
  • Ivan Garcia Martin, Resp. Comercial Zona Noreste - IPT
  • Angel Maria Garcia Piñero, Estudiant - Stucom
  • ALEJANDRO GARCÍA RUDOLPH, ENGINYER INFORMÀTIC DEL DEPARTAMENT DE RECERCA - INSTITUT GUTTMANN
  • Sergio García Ruiz, Estudiant - STUCOM
  • Ivan Garcia Soto, STI - Santa Pau-Pifma
  • Juan Carlos García Tomás , Director - Enterprise Ericsson España (*)
  • Lara Garcia Valbuena, del Grup d'Aplicació de Telecomunicacions Visuals - Universidad Politécnica de Madrid (*)
  • Ramon García-Bragado, Tinent d'alcalde d'Habitatge, Urbanisme i Règim Interior - Ajuntament de Barcelona (*)
  • Pau Garcia-Milà, Fundador - EYEOS (*)
  • Antoni Garrell i Guiu, Director - Fundació del Disseny Tèxtil FUNDIT
  • MARTA GASCO SOULERE, DIRECTORA - BANC SABADELL
  • Juan Gascón, Director de Continguts I+D+i - AETIC (**)
  • Miguel Gascón, Garcia, administrador - Tele-gallery
  • Karla Gavaldà Balada, Gestor de projectes - Abertis Telecom
  • Josep Gener, Director Unitat Negoci - Mier Comunicaciones
  • Jordi Genesca LLongueras, Adjunt a DG - SEYS
  • Xavier Gil, Director AAPP - Unitronics Comunicaciones
  • SERGIO GIL, DIRECTOR - HUMANNOVA
  • Joan M. Gil Casanovas, Accessibilitat - ÀGILS Comunicació
  • nuria gil martell, directora - akuaba sl
  • Victor Gil Martil, Director - Cool insights
  • Jordi Gili Riu, MD - Execus
  • Juanjo Giménez Sánchez, Director general - openTrends Solucions i Sistemes, SL
  • Meritxell Gimeno, Gerent - DRACO SYSTEMS
  • Francesc Ginot, Gerent - Merak Telecomunicacions i Sistemes
  • Emili Giralt Guarro, Consultor - innovAD Consultors Tecnològics
  • Joan Giró Roca, Director General de Recursos y Servicios - Comisión del Mercado de las Telecomunicaciones
  • Elisabet Golobardes i Ribé, Directora - ETSEEI La Salle - Universitat Ramon Llull
  • Carles Gómara, Genernt d'Innovació - ACC1Ó
  • Marta Gómez Acín, Adjunta a Gerència - Xarxa Audiovisual Local (Diputació Barcelona)
  • Ricard Gómez Isach, Director de l'Àrea d'Atenció al Client - Centre de Telecomunicacions i Tecnologies de la Informació de la Generalitat de Catalunya
  • Josep Lluís Gómez Mercader, Director de desenvolupament de negoci - CAPSiDE, S.L.
  • Jordi Gómez Navarro, Gerent - Idoneum Electronic Identity, S.A.
  • Begoña Gómez Nieto, Responsable de l'Àrea Accessibilitat - FIAPAS (*)
  • Francisco Gómez Ramírez, Tecnico - Institució
  • Mara Gómez Ruiz, Sòcia- consultora - PROYECTOS GESTION CONOCIMIENTO
  • David Gomez Ruiz, Técnico - Santapau - Pifma
  • María González, Investigador del Centre Espanyol de Subtitulat i Audiodescripció - Universidad Carlos III de Madrid (*)
  • Jesús González Durbán, Técnico Asistencia Cliente - Fujitsu Technology Solutions, S. A.
  • Miquel Gonzalez Gonzalez, Avda. Diagonal, 682 - KPMG Asesores, S.L.
  • Óscar González Jiménez, Estudiant - STUCOM
  • Carles González Llorente, Tècnic - Diputació de Barcelona
  • Carlos González Lorenz, Estudiant - Centre d'estudis Stucom
  • Carlos González Lorenz, Estudiant CFGS Telecomunicacions i sistemes informátics - Centre d'estudis Stucom
  • Adrián González Valles, Estudiante - Santapau-pifma
  • Marta Gonzalez Vargas, Regidora de Societat del Coneixement - Ajuntament de Sant Pere de Ribes
  • Ismael Grañó, Cap de Vendes - Jazztel
  • Joan Francesc Gras, Consell Assessor - Fundació puntCAT
  • Carlos Grau, Director General a Catalunya - MICROSOFT IBERICA
  • Jordi Grau Feliu, Responsable de Produccio - Emte Service
  • Josep Grau Soldevila, Director General Desenvolupament Negoci - Aventia
  • Esther Grávalos, Directora de Comunicació de Catalunya - Telefonica
  • Esther Gravalos Hernández, Directora de Comunicació Catalunya - TELEFONICA
  • Josep Grinyó Lladó, Director - SAPIENTIS, S.L.
  • Yannick Gross, Responsable de Xarxes i Terminals - Orange
  • Marçal Guarro Ferrer, Estudiant - Salle Gracia
  • Bernat Guarro Nogués, Account Manager - W-onesys
  • Joan Carles Guasch Casanova, Consultoria estratègica - Generalitat de Catalunya (STSI)
  • Daniel Guasch Murillo, Director de la Càtedra d'Accessibilitat - Universitat Politècnica de Catalunya (*)
  • Assumpció Guasch Petit, Altres - Profesional independent
  • Ruben Guerrero Rodriguez, Comercial - GRN Internet
  • LLUIS GUILLEN CABRERA, GESTOR PROJECTES - CENTRE DE TELECOMUNICACACIONS I TECNOLOGIES DE TELECOMUNICACIO
  • Jeremías Guirao Mancha, STI - Santa Pau Pifma
  • Jaime Gurt, Director General - Infojobs (*)
  • Josep Pere Gutierrez Gazapo, Partner M&A - AddVANTE M&A
  • Alfredo Gutiérrez Hernández, Av. Diagonal 647 - Universitat Politècnica de Catalunya
  • Jordi Gutiérrez Torné, Account Manager - Jazztel
  • Richard Hebert, Director General - dHD Visual technology
  • ÍÑIGO HERGUERA GARCÍA, DIRECTOR DE ESTUDIOS, ESTADÍSTICAS Y RECURSOS DOCUMENTALES - COMISIÓN DEL MERCADO DE LAS TELECOMUNICACIIONES
  • ABEL HERNANDEZ HERNANDEZ, DIRECTOR DE OPERACIONES - SERVICAIXA
  • Arantxa Hernández López, Diseñadora y maquetadora Web - UOC
  • Ferran Hernández Suriñach, Responsable d'enginyeria pel sud d'europa - TRansmode
  • Miguel José Hernández Vidal, Estudiant - Universitat Autònoma de Barcelona
  • Mari Carmen Hernando, Diseny - AIDA
  • Mar Hernando, Vocal - COETTC
  • Amparo Herreras Negredo, Socio Fundador - S.I. MAFRA, S.A.
  • Edmundo Herreros Gil, Cap Departament - Deimos Space
  • Javier Hidalgo, Global WIMAX Sales - Albentia Systems, S.A.
  • Antonio Hilbert Frazzetta, Asesor - Antonio Hilbert
  • Jordi Hinojosa Zaguirre, President - ISOC-CAT
  • IAN-KEITH HISCOCK, DIRECTOR - BANC SABADELL
  • Pablo Hontoria Blanco, Subdirector - ADTEL
  • JOSÉ MARIA HUERTA CRISÓLOGO, DIRECTOR - GABINETE JURÍDICO HUERTA Y ASOCIADOS
  • Joan Huguet, Director Projecte - NAE
  • Miquel Huguet i Vilella, Director - Centre de Supercomputació de Catalunya (CESCA)
  • Marta Huray, Gerente - Fundosa Technosite
  • Valentí Ibáñez San Nicolás, Gerent - Applitec Optimizing
  • Angela Ibarra Beteta, Estudiant - UB
  • JAUME IGLESIAS ALDABO, PRESIDENT - IFR, SA
  • Santiago Iglesias Fuentes, - - -
  • Ramon Iglesias Romaguera, President - Centre Audiovisual i Tecnològic de Vilassar de Mar
  • Jaume Iglesias Yus, Regidor - Ajuntament de l'Ametlla del Vallès
  • Jordi Ingerto, Consultor TIC - Freelance
  • Marc Ingla, Soci - Nauta Capital (*)
  • Xavier Inglés, Projecte Banda Ampla - CTTI
  • M. Carme Iniesta Torres, Responsable Unitat Valoració Necessitats - Generalitat de Catalunya. DASC
  • Marc Iñíguez , Enginyer Tècnic de Telecomunicació - Fundació EL MARESME (*)
  • Jordi Iparraguirre, Director General - Fundación PuntCat (*)
  • Conrad Iriarte, Consultor - Actualize
  • Toni Iruela, President - Club de Marketing de Barcelona
  • Ruben Isern Cabestany, President - Jove Cambra D'empresaris de Barcelona
  • Pilar Izquierdo Calvo, Gestor de Comptes - Abertis Telecom
  • Therese Jamaa, Directora - Qualcomm
  • Iskiam Jara, Consultor /Director Creativo - Agencia Creativa Iskiam Jara
  • MARINA JARQUE FERNÁNDEZ, CAP DE GABINET - AJUNTAMENT DE VILADECANS
  • Francisco Javier Ferré Cabré, Soci - ERNST & YOUNG, S.L
  • Sergi Jerez Rico, Director d'e-Administració - Ajuntament de Barcelona (*)
  • Luis Jiménez, Asesor y consultor - Autónomo
  • Elena Jiménez Durán, Ingeniero Preventa - Polycom
  • Sergio Jimenez Garcia, Responsable projectes TIC - Cambra de Comerç de Barcelona
  • Joaquín Jiménez Godoy, Sb Director General - Cast Info, s.a.
  • Juan Luis Jimenez Gordillo, Autonomo - Nou Confort
  • Federico Jiménez Real, Director Área TVD - SDIdigital
  • Manuel Jiménez Triviño, Dirección Comercial - Eskpe Consulting / ODati
  • Lluís Jofre, Director - EnginyCat (*)
  • Xavier Jové Boix, Director Innovació - Cambra de Comerç de Barcelona
  • Joan Jové Sanchez, Director Tecnico - Serdigraph
  • Josep Lluís Juanhuix Saurí, Director Serveis Outsourcing - NexTReT
  • Carles Julbe Norte, Assessor Gabinet Institucional - LOCALRET CONSORCI
  • Enrique Julve Salvadó, Vicepresidente - AIPET
  • rudiger kaatz, programador - freelance
  • carlos e. karsunke, delegat oficina - eptisa ti
  • Eduard Laffitte, Director Regional - BT
  • Javier Lago Santín, Consultor - Freelance
  • Aitor Lama Erretegui, Técnic - Santapau pifma
  • Félix Lambea Armero, Comercial Pymes - Telefónica
  • Juan Lanaspa Gatnau, Director General - Isla
  • Luis Landajuela Aldecoa, Profesor - Stucom
  • Eduard Lara, Professor - STUCOM
  • Nuria LARA JAEN, Responsable de agencia - APTUS ESPAÑA SL
  • Luis Laresgoiti Pérez, Director de Producción - ABS Informàtica S.L (ABSIS)
  • Juan Lasala Buxeres, Gerent de Comptes Sector Públic - Tecnocom
  • Xavier Latre Sanchez, DTOR. COMERCIAL - CATEL COMUNICACIONS D'EMPRESA S.A.
  • RICARD LEAL, GERENT - ALTRAN
  • Encarna Leal, Directora Organización - XMS
  • Oriol leal Tortoras, Acound Manager - EPSON
  • Christian Lebot, Director de Expansión - Grupo HITS
  • Xavier León Núñez, Delegat Territorial Catalunya - Iberbanda
  • Sergio Lillo Felipe, Napoles 474 2 1 - NAE
  • Antoni Liria, Gerent de Negoci per a Catalunya - Abertis Telecom (*)
  • Pedro Lisbona Escalante, Soci-Director - Doxa Consulting Aventia
  • Sergi Llados Casal, Tecnic - santa pau
  • Enric Llaudet, Responsable d'Empreses - Cesicat
  • Pol Llaudó Vallmajor, Desenvolupador - Lluert Serveis Telemàtics
  • Francesc Llauradó Vernet, Gerent d'unitat de negoci - XMS, Consultoria TIC i negocis
  • marc llebaria roig, Director de Master - La Salle
  • Lluís Llimargas, Specialist Implantació - Vodafone
  • Joaquim Llopis, Gerencia tecnica - RGB audiovisual
  • Marc Llorens Pujol, Estudiant - STUCOM
  • Juan Manuel Llorente, Ex secretari Tècnic - COETTC
  • Carles Lloveres Lleal, Cap d`àrea jurídica - LOCALRET CONSORCI
  • Lluí Lluch, Dtor. Promoció Internacional - Cambra Comerç BCN
  • Francesc Lluch Rué, Resp. comptes - ÀGILS Comunicació
  • María López, Becària - eyeOS
  • Jordi López Benasat, Director TIC - BARCELONA REGIONAL
  • MARCOS JOSE LOPEZ DE DIOS, President - SOBRE RUEDAS.ORG
  • Vanessa Lopez Eslava, M2M Business Manager - Orange
  • LOURDES LÓPEZ MLINERO, INTERNATIONAL WHOLESALE MANAGER - ONO CABLEUROPA SAU
  • Javier López Muñoz, Estudiant - SantaPau-Pifma
  • David Lopez Palomares, Alumne - Stucom
  • Yolanda López Pastor, Account Manager - admIT consulting
  • José López Pérez, Consultor Senior - Indra
  • Mònica López Pérez, Directora Programa de Ràdio - COM Ràdio
  • Eduardo López Román, Advocat - ITGLOBAL
  • Abelardo López Sánchez, President - FESITEL
  • Carolina López-Nicolau, Fundadora i Directora - INFOPERIODISTAS (*)
  • Emilio Lora-Tamayo D'Ocón, Director - CNM - CSIC
  • Ivan Lorca i Arago, CTO - PATH
  • Daniel Lorente Zaragoza, Director - Benestic
  • Bernardo Lorenzo, Director General de Telecomunicaciones - Ministerio de Industria (**)
  • Santiago Lorenzo Sueiro, Presidnte - Sueiro´s Grup
  • Daniel Lorenzo Alvarez, estudiante - Stucom
  • JESUS LOZANO GARCIA, Territory Manager - ARETE SISTEMAS
  • Dolors Luna, Cap de la Unitat d'Autonomia Personal i Accés a la Informació - ONCE Catalunya (**)
  • Jorge Luna Rodríguez, Soci-Director General - ALOOHA
  • David Madí, Cap de Campanya Electoral - CIU (*)
  • Rafael Madueño Real, Gerent - ENGINYERIA EMSER S.L.
  • Jeroni Majoral Gomez, Supervisor - Consell Comarcal Alt Urgell
  • Eusebi Majós i Binefa, Tècnic - IRET CONTROL, S.L.
  • David Mallén Zurita, Gerent - Wine-connection-club SL
  • JORDI MAÑA I MARTINEZ, GERENT - MIDNIGHT DREAMS
  • Marti Manent, Ceo - Derecho.com
  • DOLORS MANSO CAMPS, RBLE C OMERCIAL - DMC
  • FRANCESC MANUEL CLOSA, GERENT - BANC SABADELL
  • ESTER MANZANO, GERENTE DEOPERACIONES - ALTRAN
  • Laurent Marcelin, Director Projecte Fibra - Orange (*)
  • Sergi Marcen i Lopez, Director TIC.cat - Secretaria de Telecomunicions i Societat de la Informació. Generalitat de Catalunya
  • Ferran Marco Palou, Estudiante - STUCOM
  • Daniel Marco Parraga, Responsable de Promoció Industrial - Generalitat de Catalunya
  • Xavier Marí Lozano, Director General - Grupo HITS
  • Daniel Marí Miguel, CEO - KEAPPS
  • Enric Marín, President - CCMA
  • Alberto Marín, Director Desarrollo Negocio - Aventia
  • Jordi Marin Puigpelat, Director Administracions Públicas Catalunya i Balears - INDRA
  • Martín Marín Touriño, Cap de Projecte - Iberbanda
  • Unai Márquez González, Alumne - Salle Gracia
  • Àlex Marquina, Director Comercial de la CCRTV Interactiva - CCMA (*)
  • César Marruedo, Director General - 3D Integral
  • Ildefonso Marruedo Gil, Socio Fundador - S.I. MAFRA, S.A.
  • César Marruedo Herreras, Director Técnico - 3Dintegral, S.L.
  • ALBERT MARTI BATERA, CONSEJERO - COMISION DEL MERCADO DE LAS TELECOMUNICACIONES
  • sergi martí sellart, Estudiant - Salle Gracia
  • Carlos Alberto Martín, del Grup d'Aplicació de Telecomunicacions Visuals - Universidad Politécnica de Madrid (*)
  • Celestino Martin Alonso, Director Comercial - Setesca Consulting
  • Carles Martin Badell, President - Associació Catalana d'enginyers de telecomunicació
  • Yod Samuel Martín García, Ingeniero Investigador - Universidad Politécnica de Madrid
  • Adrián Martín García, Estudiante - EPSC, UPC
  • jordi martín guart, dt - Xtec
  • Jose Luis Martin Iranzo, Soci Executiu - OffshoreTech
  • JOSE RAMON MARTIN VEGA, DIRECTOR - BANC SABADELL
  • Ezequiel Martínez, Diputat per a la Societat del Coneixement - Diputació de Barcelona
  • Pere Martinez, Director general - Itechgrup
  • Joan Martinez, Sales Management - Path
  • Antonio Martínez Alonso, Assessor - COETTC -- CONSELL ASSESSOR
  • Juan Francisco Martínez Cerdá, Cap d'estudis - Fundació Observatori per a la Societat de la Informació de Catalunya (FOBSIC)
  • Albert Martinez Correro, Responsable TI internes - Servei Català de la Salut
  • Sergio Martinez Hernandez, Channel Manager - Colt Technology Services
  • Manel Martinez Nicart, Director comercial - Instel, S.L.
  • Jaime Martínez Puñet, CEO - Media Millenium 2002
  • Lluís Martínez Sánchez, Director - G2
  • Miriam Martínez Toro, Responsable del software de la secció de llibres - RBA Holding Editorial
  • Ernesto Martinez Vazquez, Director General - Fidelización y Desarrollo
  • Enric Martínez Vicente, Account Manager - Nexica
  • AMOR MARTOS JURADO, ESTUDIANT - IOC
  • Alberto Masa Moras, Responsable de projectes - Altran
  • Jordi Masdevall, Advocat - Baker & McKenzie
  • Francesco Massone, Director, Marketing - Telecom Italia Int'l
  • Xavier Masvidal García, Director técnico - Techno Trends
  • Jordi Mataix Oltra, Profesor - UPC
  • Joan Matamala, Gestor de comptes - abertis telecom
  • Miquel Matavacas Bayés, Relacions Institucionals - Localret
  • María del Carmen Mato Carrodeguas, Directora del Departamento de Didácticas Especiales - ULPGC
  • Albert Mayans Torres, Estudiant - La Salle
  • pere medina gascon, Relacions Institucionals - SECOT
  • Cristina Melo, Rambla de Catalunya, 33 3º 1ª - Empresa Agile Contents
  • Ignasi Mena, Gerent d'Interconnexió - Ono
  • Marc Meneses Vicente, Estudiante - Stucom
  • Irene Merayo, Comercial - abertis telecom
  • Ariane Mercadal Bosch, Relacions Públiques - Ediciones Ikonos
  • Ramon Mercé Marty, Channel Development Manager - DELL
  • Jose Merino Escudero, Director comercial - COTEINSA - OpenRet
  • Juan Ramon Mesa Díaz, Director de Sistemes de La Informació - ACEFAT
  • josep mesado i jardí, CEO - Ecomunicat Electrònics
  • Ramon Mesalles Garcia, IT Coordinator - Institut Recerca Energia Catalunya
  • Alex Mestre Molina, marketing manager - abertis telecom
  • JAUME MESTRES SALVADOR, GERENT - BANC SABADELL
  • Joan Meya Alís, Enginyer - Autònom
  • Dyaa Mghara, Ingeniero Telecomunicacion - DYAA
  • Trina Milan, Directora de serveis - Dep. Educació
  • Jordi Milla Mateos, Director - Capgemini
  • Miguel angel Millán Palacios, Jefe Despliegue NGN - Telefónica
  • josep mirabent lópez, director comercial catalunya - deimos
  • Xavier Miret Pignatelli, Management Consultant - Xerpa Consultors
  • antonio jose molina sieso, propietario - antonio j. molina
  • Ricard Molins Rovriosa, Relacions Corporatives - BesLaSale - Funitec
  • Leticia Mollà Garcia, Estudiant - Salle Gracia
  • Antoni Molons, Tècnic - Localret
  • Josep Mompin Poblet, President - Ikonos
  • Emili Mompin Poblet, jubilat - Autònom
  • Inmaculada Mompín Segovia, Serveis municipals - Autónoma
  • Maria Angels Mompín Segovia, Gerent - Intac Vic
  • Elisabeth Mompín Valeri, Cap Contractacio - RACC
  • Fèlix Monedero Torres, Director zona Mediterrani - Oracle
  • ALVARO MONERA RODRIGUEZ, DIRECTOR - BANC SABADELL
  • Josep M. Monguet Fierro, Coordinador Cluster Industria - i2cat (*)
  • Frederic Monràs i Vidiella, Director - UPC-ESCERT i ADDA STI, SL
  • Roberto Eduardo Montagut Pedrola, administrador - Germont s.a.
  • Glòria-Mireia Montanyà i Puig, estudiant - UOC, UB
  • Jordi Montoya Carbó, estudiante - La Salle Gracia
  • Ricardo Montoya Reyna, Estudiante - STUCOM
  • Marcel Montserrat Torra, Especialista TIC - Jubilat
  • Enric Mor Pera, Professor - UOC
  • Xavier Mora Graupera, Soci tècnic - Autònom
  • José Mora Martín, Project Manager - UOC
  • Joan Ramon Morató, Director General - MyOwCO
  • Josep Morell, Comissionat de la Presidència per a les TIC i SI - Cambra de Comerç de Bcn (*)
  • Toni Moreno Cano, TC Porfolio and Offering Manager - T-Systems
  • ANA MORILLA, GERENT - ALTRAN
  • Cristian Morin Rosales, Estudiant - Stucom Centre d'Estudis
  • manuel jose moron moron, formacion - formacion
  • Josep Morris Escobar, Director Comercial - Vi-Clone SL
  • Cristina Morte Muñoz, Responsable de Comunicació - Ediciones Ikonos
  • Icaro Moyano, Director de Comunicació - Tuenti (*)
  • Jose Mozo, Director Area Nuevas Tecnologias - Bonal Abogados
  • Sonia Mulero Monroy, Program Coordinator - INLEA Foundation
  • Carles Mundó, Secretari - Mitjans de Comunicació
  • Montse Muñoz Casals, Direcció Comercial - www.restaurantesbarcelona.com
  • Francisco Muñoz Crevillén, Consultor Preventa y Especialista - Nexica
  • DIEGO MUÑOZ FE, FOTOGRAFO - COMUNICALIA
  • Sergio Muñoz Redon, STI - Santapau-Pifma
  • Alberto Murillo Hernández, Gerente de Proyectos - Nae
  • Miguel Angel Murillo Viñuales, Subdirector de Planificació i Serveis Informàtics - Diputació de Barclona
  • Isidoro Murtra Bonet, Responsable comercial - TFO
  • Ismael Nafría, Director de Continguts Digitals de l'Àrea de Negocis Digitals - Grupo Godó (*)
  • RAFAEL NAVAJO, DIRECTOR DESARROLLO DE NEGOCIO - GMV
  • Pere Navarro, President - Localret
  • CARMEN NAVARRO, TERRITORY MANAGER - RADWARE
  • Anna Navarro Herrera, Estudiant - Universitat Pompeu Fabra
  • Gabriel Navarro Martorell, President - Infinity
  • Laurentiu Neamtu, Profesor project management - BES La Salle
  • Albert Nestares, Sales Manager - Acens Technologies
  • Abel Nevot Cercós, Enginyer - Telefónica
  • Erick Nicolas Montoya, Lliure Exercent - Lliure Exercent
  • eric nigra, director - Radiomercial
  • MARC NIUBO, Sales Manager - T-SYSTEMS
  • David Nogué Espinilla, director - planol.info
  • Miquel Novell, Gestor de projectes - CTTI
  • Blanca Nubiola, Responsable de projectes - Aggelos
  • Xavier Núñez Balcells, Responsable Innovació - Orange
  • José Luis Núñez Freile, Consultor de Negocio - Telefónica España
  • Manel Olano Martínez, Responsable de projectes tecnològics - CTUG - Centre Tecnològic i Universitari de Granollers
  • Jordi Oliva Prim, Consell per a la Promoció de l'Accessibilitat - Arquitecte - Generalitat de Catalunya
  • Sergio Olivares Carrasco, estudiante - Centre d'estudis Stucom
  • JOAN A. OLIVARES i OBIS, Director gerent - CONSORCI ADMINISTRACIÓ OBERTA DE CATALUNYA
  • José-Carlos OLiveras Deulofeu, Director General - Eurona Telecom
  • M. Reis Oliveras Trullols, Cap de L'Oficina de Modernització - Ajuntament del Masnou
  • Roger Olivet Rivera, Gestor de projectes - Firmaprofesional
  • Ramon Ollé, President Executiu - Business Engineering School (*)
  • Carles Oller Bonet, R+D Project Leader - D. Pharma Machinery
  • Domingo Olmos Trigo, Account Manager - T-Systems
  • LLuis Oncins Muns, Soci - Unired Comunicacions sl
  • Isabel Ordoyo, Directora de Divisió Sector Públic - Altran (*)
  • juan sebastian orrego suarez, tecnico - santapau pifma
  • FÉLIX ORTEGA SANZ, GERENT - AGÈNCIA DE COMUNICACIÓ LOCAL, S.A.
  • Laia Ortiz, Cap de Campanya Electoral - ICV (*)
  • José Ortiz Bastida, Gerente - Telcon S.A.
  • Jordi Ortiz Sedo, Desenvolupament de Negoci - ABERTIS TELECOM
  • ALBERT ORTIZ VILLUENDAS, SECRETARI DELEGAT - DIPUTACIÓ DE BARCELONA
  • Xavier Padilla Garcia, Director Econòmic i de Control - abertis telecom
  • Oscar Pagano, Asesor TIC - Autonomo
  • Mònica Pagès Correcher, Cap del Servei d'Organització Municipal - Diputació de Barcelona
  • Ramon Palacio Leon, director - Xponent Triple AQ
  • Xavier Palacios Gubau, Project Manager - SEDNA ENGINEERING & ENERGY
  • Sonia Palau, Directora Desenvolupament Negoci - Nexica
  • Jordi Pallarès, Director Vendes - PROMAX
  • Ramon Pallarès Sarri, Director de Negoci Territorial - abertis telecom
  • Josep Maria Pallàs de Pineda, webmàster - Centre d'Estudis de Temes Contemporanis
  • LIDIA PALOMARES MUÑOZ, JEFA NEGOCIADO - TELEFONICA
  • Daniel Pantoja Teba, Consultor Tecnológico - HP
  • Rosa Paradell, Responsable de projectes - SECE
  • Joan Parcet, Assessor - Autónom
  • Mario Pareja Nieto, Systems Engineer - Telecom Italia
  • Núria Parés Ravetllat, Gestor Comptes - abertis telecom
  • CARLOS PARRA CUENCA, Consultor - Autónomo
  • Vicent Partal, Director General - Vilaweb (*)
  • Carolina Pascual Lopez, Responsabler Comercial - Firmaprofesional
  • Jordi Pascual Martí, Consultor senior - Gabinet Uribe
  • Manuel Pedro Sastre, Consultor - CESyA
  • Daniel Francisco Pellicer Güell, Assessor - MSR
  • Verónica Pensosi, Gerent de Projectes - Fundación Orange (*)
  • Ladislao Peraba, Director Comercial - ADTEL
  • Victor Peral Lecha, Innovation and Marketing Manager - Parc de Recerca UAB
  • Xavier Perarnau, AV GIS Bussines Manager - SEYS
  • Eugenio Pérez, Cap del Dept. I+D - CIDAT (*)
  • Martín Pérez, President - Asimelec
  • Jose Perez, Director area Telecom - Tecsidel
  • Roberto Pérez, Director de desarrollo y mantenimiento - UOC
  • David Pérez Carbó, Account Manager - Teldat S.A
  • Francesc Pérez FErnández, Professor - STUCOM
  • Jose Perez Lorca, Director - Delaware Consultoría
  • Jose Manuel Pérez Marzabal, Advocat - Consultor - mtnprojects.com
  • Javier Pérez Mato, Ingeniero de Telecomunicación - Estudiante de Máster (MAST) - UPC
  • RUT PÉREZ PINEDA, Responsable comunicacions on line - AJUNTAMENT DE VILADECANS
  • Ignasi Pérez Sardà, Sales Manager - Zertia Telecomunicaciones,S.L.
  • Lluís Peris Mirasol, Executiu de Comptes - OSIATIS, S.A.
  • CARLOS PERRAMON MARTINEZ, GERENTE - SANT JUST COMUNICACIONS S.L.
  • Neus Pi, Estudiant - Universitat de Barcelona
  • Gemma Piella Fenoy, Professora - UPF
  • Marc Pifarré i Estrada, Delegat Comercial - ABS Informàtica, SL (ABSIS)
  • Maria Gemma Pifarré Matas, Responsable de la promoció de l'Accessibilitat - ICASS - Departament Acció Social i Ciutadania
  • Joan Lluis Pijoan Vidal, Cap de Departament Electronica i Telecom - La Salle - Universitat Ramon Llull
  • PERE PINA PALLÉS , Enginyer Industrial - INCASÒL
  • Hector Piñana Fornós, Delegat Catalunya Divisió Control i Sistemes - Isolux Ingeniaria
  • Luiggi Pincetti, Gestor Canal - Iberbanda
  • Beatriz Pineda Vidal, becaria - Altran
  • Joan Miquel Piqué, Director General - Localret (*)
  • Josep Miquel Piqué, President - 22@ Barcelona
  • Alex Pla, Vocal - COETTC
  • Josep Pla Fulquet, Director - Blueboard
  • Mª Rosa Pla i Nadal, KAM - Atento
  • Lluis PLANAS HERNANDEZ, Director Tècnic - SATEC
  • jaume planas i muns, President - FAETICC (Federació d'Assosciacions Empresarials TIC de Catalunya)
  • Jordi Planas Manzano, Membre - Grup Tarragona Sense Barreres - Ajuntament de Tarragona
  • Maria Poblet Garet, Pedagoga - Centre Formació Vic
  • Iñigo Polo Gonzalez, Gerente Relaciones Institucionales - ONO (Cableuropa)
  • Jordi Pons Funken, Tècnic Sistemes de Navegació Aèria - AENA
  • Josep Pons Jansana, C&S Manager - Fidelización y Desarrollo
  • Josep Pont Sans, vicepresident - Consell Audiovisual de Catalunya
  • Josep Mª Pou Camp, Consultor de Formación - Autónomo
  • Josep Pou Espinasa, Técnico Comercial - Blickle
  • Alex Prado Cazon, Ingeniero Tecnico Junnior - Sony Bcn Tec
  • Roser Prenafeta Pastor, Cap Comunicació Externa - Abertis Telecom
  • Jose Antonio Prieto Carballo, Estudiante - Universidad Pompeu Fabra (Barcelona)
  • FERRAN PUERTA SARDO, RESPONSABLE ADMINISTRACIONS PUBLIQUES - NEORIS ESPAÑA S.L.
  • Miguel Pueyes Orive, Socio - Electricidad Femi
  • Joan Ignasi Puig, Responsable de serveis electrònics - la Caixa
  • Mario Puig Martínez, DG - We-Sell-IT Consultants S.L.
  • JORDI PUIGNERÓ, REGIDOR COMUNICACIÓ, SERVEIS INTERNS I INNOVACIÓ - AJUNTAMENT DE SANT CUGAT DEL VALLÈS
  • ramon puigoriol mas, Area manager - T-SYSTEMS
  • ALBERT PUJOL-XICOY LLUIS, DIRECTOR - BANC SABADELL
  • Roger Pumares Carceller, Tècnic - Diputació de Barcelona
  • Teresa Puntí, Tècnica Infomàtica - Roland
  • Antonio Pursals Puig, Account Manager - T-Systems
  • Josep Puy Castells, director de projectes - IMI
  • Aniol Quer Casacuberta, Estudiant - Universitat Pompeu Fabra
  • Alexandra Quevedo, septimania 44 - my bcn bestpaces
  • Marc Rafart i Colomés, Cap de Projectes de Telecomunicacions - ENGINYERIA EMSER S.L.
  • Santiago Ramentol, Conseller secretari - Consell de l'Audiovisual de Catalunya
  • Daniel Ramirez Lorca, Profesor - La Salle Gracia
  • Javier Ramírez Morales, Gerente - Doxa Consulting Aventia
  • Lluis Ramírez Pierna, Director de Serveis de Tecnologies i Sistemes Corporatius - Diputació de Barcelona
  • Genís Ramon Ferrer, estudiant - Escola Salle de Gracia
  • Josep Maria Ramon Montserrat, Responsable Sales Operations Barcelona - T-Systems
  • Antonio Ramos, Cc de seguretat - Itechgrup
  • Oscar Ramos Luque, Account Manager - ORACLE
  • jose carlos raso sanchez, gerente - zona tactica
  • JOSEP MATIAS RAVENTOS PERIN, GERENT - CASTELL - LLUM S.L.
  • Monica Rayo, Directora General - Agile Contents
  • Pablo Rebaque Rivas, Técnic de recerca - UOC
  • Rafa Recasens, Director - Lynkoo
  • Aitor Reguera Rentero, Estudiante - STUCOM
  • Alan Reibel Perez, Emprenedor - -
  • Juan Carlos Reina Fresnda, System Engineer & Project Manager - NSC Global
  • Anna Relats, Gerent d'unitat de negoci - XMS, Consultoria TIC i negocis
  • Patrícia Remiro López, Directora General - DG Comunicació i Serveis de Difusió Audiovisuals
  • Antonio Requena Campillo, Director Comercial - Softimiza Solutions & Services S. L.
  • karla revollo, ninguno - stucom
  • Mireia Ribera, Professora - UB
  • Francesc Ribera, Ingenier de Sistemes - Indra
  • francesc ribera raichs, director - bobleerre editorial
  • Mario Rico i Tuneu, Tècnic - 22@Barcelona
  • Valéry Risson, R&D - Sensastep
  • Josep Ritort i Ferrus, Secretari General - ASSOCIACIÓ CATALANA PREMSA GRATUÏTA I MITJANS COMUNICACIÓ
  • Joaquim Rius, President - Grup Editorial ViViPress (*)
  • Esther Rivera Codías, Advocada - Generalitat de Catalunya
  • Eduardo Rivera Gómez, Director Comercial - IBERXARXA, S.L.
  • Vicenç Robert Butí, Gerente - AXPE Consulting
  • Genís Roca, Soci - Roca Salvatella (*)
  • ENRIC ROCA BUENO, DIRECTOR ZONA - NEORIS ESPAÑA S.L.
  • Liídia Roca Fabra, Directora projectes - Criteria Comunicació Digital
  • Ramon Roca i Tió, President del Patronat - guifi.net
  • Joan Roca Poblet, President - Modadiseny
  • Rafael Roca Poblet, Director General - Tercat
  • Alvaro Rocabayera, Director General - MSS
  • Balbina Rocosa Alsina, Account Manager - T-Systems
  • Maria Luisa Rodríguez, Security Business Manager - BDigital
  • Benigne Rodríguez, Senior IT Consultant - SAP S.A.
  • Maria Luisa Rodríguez , Security Business Manager - BDigital
  • Antonia Rodriguez, Professora - IES VALL D'HEBRON
  • Robert Rodriguez, Enginyer Tècnic de Telecomunicacions - Autònom
  • César Rodríguez, Managing Director - Impruf Research
  • Ricardo Rodriguez Alonso, Degà - Col.legi Enginyers Obres Publiques Catalunya
  • Antonio Rodríguez Arenas, President - AMITS
  • Alfons Rodríguez Bazán, Vocal - COETTC
  • Guillermo Rodriguez Carrion, Profesor - STUCOM
  • Salvador Rodríguez catalan , Gerent - Telelux
  • Javier rodriguez cortiñas, R&D Solutions Manager - genaker
  • Roberto Rodríguez Fernández, Atur - Atur
  • David Rodriguez Grota, Estudiant - Stucom
  • Francisco Rodríguez Jiménez, Director de Telecomunicacions - Ajuntament de Barcelona
  • Ana Rodriguez Linde, Consultor - Telefonica
  • Roberto Rodríguez López, STI - Santapau-PIFMA
  • Jordi Rodriguez Martin, Estudiant - Stucom
  • Jordi Rodríguez Masip, Estudiant - Universitat
  • Frederic Rodríguez Navascués, Cap de Servei - Institució
  • Manuel Rodriguez Reguera, Socio fundador - Bufete de Abogados
  • AMADOR RODRIGUEZ TORO, Managing Partner - DONEDEAL
  • Josep Rof, President - Secartys
  • Gorka Roldan Betlla, Coordinador de Projectes - CESCA
  • Andres J Roman Vieiros, Gerent Planificacio Estrategica TV - Sony España SA
  • María Eugenia Romero, Marketing y Desarrollo de Negocios - independiente
  • josep romero garcia, consultant - maven research
  • Diego Roncal Gascón, Consultor - Serenamail
  • Oscar Roncero Hervás, - - Generalitat de Catalunya
  • Josep Ros, Consultor Sènior - 3W
  • Enric Ros Martí, Coordinador Infraestructures - France Telecom Espanya
  • Joan Rosell, President - Foment del Treball
  • Lluís Rosell, Dir. - OC- Communication Systems
  • sergi rosell ferrer, estudiant - stucom
  • Santi Rosero chavez, Community manager - Cool insights
  • Juan Rosés, Director de Serveis Audiovisuals - Activa Multimedia (*)
  • David Rosés Casau, Particular - Particular
  • Jaume Roures, Gerent - Mediapro (*)
  • Frederic Rovira, Assessor d´empreses - Autónom
  • Tomàs Roy Català, Director de Qualitat, Seguretat i Relacio amb proveidors - CTTI - Generalitat de Catalunya
  • alberto ruano roda, Estudiant - Stucom
  • Marta Rubí Trenco, Gerent Mercat Administracions Públiques i Corporacions Catalunya - Abertis Telecom
  • Jose Luis Rubiés Viera, Oficina Seguretat TIC - IMI - Ajuntament de Barcelona
  • Robert Rubió, Asesor - Localret
  • Jordi Rubio Esteve, Gerent - WND Phone Telecom España
  • Tomás Rubio García, Ingeniero Técnico Telecom - EPS Zaragoza
  • Robert Rubió Ochoa, Tècnic jurídic - LOCALRET CONSORCI
  • Federico Rueda de la Peña, Director de Projectes - Neotécnica (*)
  • Jesus Ruiz, Director comercial - opentrends
  • Domingo Ruiz, Director General - ADTEL Sistemas de Telecomunicación
  • Maria Teresa Ruiz de Ojeda, Gerent - Trinvirato Trading
  • Joaquim Ruiz Frago, Vocal - COETTC
  • Jonathan Ruiz Mora, STI - Santa Pau Pifma
  • Carles Ruiz Novella, Alcalde - Ajuntament de Viladecans (*)
  • Carles Ruiz Novella, Alcalde - Ajuntament de Viladecans
  • Ferran Ruiz Tarragó, Resp. avaluació i prospectiva TIC - Departament d'Educació
  • Juan Ruzafa, director - ACtel - Audit. i Cons. en Telecomunicacions
  • Marc Sabanès Potrony, Gerencia - RGB audiovisual
  • llorenç Sabaté Jardí, Cap de projecte - Universitat Oberta de Catalunya
  • Pau Sabate Ros, estudiant - centre d'estudis Stucom
  • Frederic Sacristán Vela, Direcció Comercial - admIT consulting
  • Antonio Sáenz Andrés, V.Laietana, - Foment del Treball
  • Ramon Sagarra Rius, Director - 22@Barcelona
  • Maite Sainz, Gestora de Projectes - CTTI - Departament de Treball
  • Mónica Sala, Directora General - Orange Catalunya
  • Fina Sala Oliveras, Directora - PHILINKS
  • Ángel Salada, Director i Fundador - EDIMICROS (*)
  • Alejandro Sales Mémdez, técnic - santa pau-pifma
  • José Luis Salido Bellmunt, Advocat - ITGLOBAL
  • marta salido caballé, periodista - Viladecans Televisió
  • marta salido caballé, periodista - Viladecans Televisió
  • Marta Salido Caballé, periodista - Viladecans Televisió
  • MARIA SALMERÓN CHACÓN, TINENTA D'ALCALDE - AJUNTAMENT DE VILADECANS
  • MARIA SALMERÓN CHACÓN, Tinenta d'alcalde - AJUNTAMENT DE VILADECANS
  • Juan Vicente Salmerón Moreno, Soci - Maiol Rodenas Ramos
  • Carles Salvadó Usach, Cap de Servei de Telecomunicacions - Generalitat de Catalunya
  • Fran J Salvador Calderon, Estudiante - Stucom
  • Joan Samarra Mansilla, Director Gerente - SamTec Ingenieros
  • Caterina Sampol i Mayol, Directora - GdC IT Projects
  • Frank Sánchez, Comercial - Intavic
  • Lluis Sanchéz, Director Comercial - Gurpo HITS
  • Jose Sánchez, Ingeniero Freelance - Carreño
  • Miguel Sánchez Blanco, Director Asesoria Jurídica - Comisión de Mercado de Telecomunicaciones
  • CARLES SANCHEZ FUENTES, DIRECTOR NOVES TECNOLOGIES - JOVE CAMBRA D'EMPRESARIS DE BARCELONA
  • ANTONIO SANCHEZ GALVEZ, COMERCIAL - T-SYSTEMS ELTEC SLU
  • José Luis Sánchez García, Gerente - Interfonos del Vallés S.L.
  • José Luís sánchez García, Gerent - Interfonos Del Vallès
  • Ernesto Sanchez Gil, Sales Manager - T-Systems Eltec
  • Albert Sanchez Trullas, Alumne - La Salle Gracia
  • Francesc Sànchez Viñas, Enginyer Tècnic - Intac Vic
  • Ivan Nicolas Sanginés-Uriarte Beyer, Estudiant - UPF
  • Mariel Sangrà Martínez, Responsable de comunicació - Feceminte
  • Eduard Sanjosé Castañeda, Vocal - COETTC
  • Rafa Sanjuan Ferre, estudiant - Stucom
  • Bernat Mª Sanjuán Garriga, Autònom - dibeo
  • José Antonio Sanjuan Sorribes, Tecnico , comercial - Coordina / Intelogistica
  • jaume sanpera, consejero delegado - EURONA TELECOM
  • Jaume Sanpera, Director General - Eurona
  • Xavier Sanpera Esteve, Estudiant - La Salle Gracia
  • Jesus Santa Isabel Lopez, Director - Experientia Systems,S.L.
  • CARLOS SANTAMARIA, MARKETING - LICITA
  • Eugènia Santamaría Pérez, Directora del Grau de Tecnologies de Telecomuni - UOC
  • guillem santiago, director comercial - CDmon
  • Ramon Santocildes, Director MBD Spain & Portugal - COLT TELECOM
  • ALEX SANTOS, GERENT - ALTRAN
  • Sisco Sapena Soler, Director - Lleida.net
  • Anna Sarrà, Gestor de Negoci - Barcelona Digital Centre Tecnològic
  • Josep Manel Sarria Pérez, Responsable de Premsa - LOCALRET CONSORCI
  • Xavier Sastre Guillamon, Gerent - Indra
  • marc saura , técnico - santa pau pifma
  • Hernán Scapusio, chairman - Agile Contents
  • Francesc Secanell solé, Responsable Radio - ONO
  • Ruben Sedano Fernandez, estudiant - Stucom
  • Ana Mª Segade, Asesoria - Autónoma
  • Francesc Segarra, Consultor - ENGINN sl
  • Lluis Segarra Sans, Director Comercial - TELDAIR.S.A
  • francesc seller rovira, gerencia - la bresca
  • Josep-Maria Selles i Mestres, Consultor Senior - Gestnova
  • marc seminago gispert, enginyer - ethos smart buildings, s.l.
  • RICARD SEOANE i RUANO, DIRECTOR TÈCNIC - PLANA FÀBREGA
  • Artur Serra Hurtado, Director d'Investigació - Citilab (*)
  • Tere Serra Majem, Directora - TESEM; S.L.
  • Daniel Serradell Vinaixa, Gerent - RADEL TELECOM & MEDIA, S.L
  • Manuel Serrano, Director General - XMS
  • david serrano, alumne - Santapau-pifma
  • MARIA SERRANO BASTERRA, RESPONSABLE SOCIETAT DE LA INFORMACIÓ - AJUNTAMENT DE SANT CUGAT DEL VALLÈS
  • MANEL serrano perez, director - bit on consultores
  • juan enrique siancas cervantes , estudiante - stucom
  • JOAN SISO MORE, ACCOUNT MANAGER - T-SYSTEMS
  • Toni Solé Boada, Desenvolupament de Negoci - ISDEFE
  • Marc Solé Gili, Gerent de Consultoria Catalunya - Software AG
  • Joan Sole Subiela, Director de Col·lectius DT Catalunya - La Caixa
  • Jordi Soler Cantalosella, Director ARDIT - CTTI - Generalitat de Catalunya
  • LLUIS SOLER GOMIS, Director - IDtrack
  • Lluís Soler Gomis, Director - IDtrack
  • Marta Solsona, artista plàstica - Autónoma
  • David Soriano Lubian, Delegado Comercial - Ediciones Electro Imagen
  • Julián Sotos Sepúlveda, Analista Forense - INCIDE
  • Patrick Stref, Program manager - Andorra Telecom
  • Carles Sumarroca, Vicepresident - Comsa Emte (*)
  • lluís surroca dausà, Gestor de projectes - BDIGITAL
  • Marcos Tadeo Ruiz, Corporate Account Manager - ADAMO TELECOM IBERA S.A
  • Jordi Talarn Brich, Gerent - Talarn Consulting, S.L.L. - Abarsys Global Services, S.L.
  • Eric Tarrés Cabrisas, Estudiant - Santapau-Pifma
  • Miquel Teixidor, Director General - GENAKER
  • Jordi Tejedo Jiménez, Estudiante - UPC
  • Evelyn Telleria La Rosa, Gerente Asesoria Jurídica y Regulación - Orange Business Services
  • Daniel Tena, Professor de la Facultat de Comunicació en el Dept. de Publicitat - UAB (*)
  • Lluís TERMES JORBA, Director Dpt. Electricitat i Comunicacions - GRUPO JG
  • Rodolfo Tesone Mendizabal, President de la Secció de Dret TIC - Il.lustre Col.legi d'Advocats de Barcelona
  • Joan Tomàs Buliart, Personal de Suport a la Recerca - Universitat Politècnica de Catalunya
  • OLGA TOMÀS HUERVA, INSPECTORA - GENERALITAT DE CATALUNYA
  • Carme Tomàs Monpol, Directora RRHH i Organització - Expectra Technology
  • ANTONI TORREDEMER, CONSULTORIA ESTRATÈGICA - SECRETARIA DE TELECOMUNICACIONS I SOCIETAT DE LA INFORMACIO
  • Josep M. Torrents, pdi - Politècnica de Catalunya
  • Armengol Torres Sabaté, Director General - Intelligent Consulting
  • Daniel Torres Tomas, Cap Comprovació Espectre - Mº Industria T y C - BCN
  • Roberto Torres Villar, Av. Roma 73-91, Planta 10. - Telefónica España
  • Oriol Torruella Torres, Responsable Legal - CESICAT
  • Joan Torrus Pons, Estidiant - Stucom
  • Joan Tort Arnau, Desenvolupador Projectes IT - ATI
  • Lluís Ma. Tortras Armengol, Assessor Tecnològic - ACC1Ó
  • Gabriel Treiband, Director - Qualcomm
  • cristina tresserres macaya, directora - observatori europeu de la tv infantil
  • Enric Trullols, Director - UPC
  • Rosa Tubau LLoria, col.laboradora tèncica - Consell de l'Audiovisual de Catalunya
  • Pere Tuset Peiró, Enginyer - TecnoCampus Mataró-Maresme
  • Marina Tutusaus Farran, Aux. Marketing - eyeOS
  • Francisco Utray, Investigador del Centre Espanyol de Subtitulat i Audiodescripció - Universidad Carlos III de Madrid (*)
  • Enric Valbuena Junqueras, Director comercial - Testabil
  • José Manuel Valdés César, Managing Director - Better Business To Be, S.L.
  • Pedro Vale, Administrador - Pro-Creators
  • Gloria M. Valeri, Secretaria - UAB- Escola Diseny EINA
  • Mateo Valero Cortés, Director - BSC
  • JOAN VALLES, DIRECTOR EMPRESA - INGENIERIA Y PROYECTOS VASA
  • Josep Maria Vallès Fàbregas, Responsable i+R - Grup Santasusana
  • Josep M. Vallès José, Dir. informatica - Fontboté Assessors, SA
  • Toni Valls, Director - Media Valls
  • Xavier Valls Fabregat, Estudiant - STUCOM
  • JOSEP VALLVE SERRA, DIRECTOR TÈCNIC - MUNTATGES ELÈCTRICS VALYSL
  • Eduard van Woensel, Director de Implantación - Excelentísimo Ayuntamiento de Marbella
  • Rubén Varela Castillo, Enginyer Tècnic de Telecomunicacions - PLANA FÀBREGA
  • Jose Luis Vargas Diaz, Desarrollo de Negocio - Micro BR Comunicaciones, SA
  • Jordi Vargas Morte, Electrònica - Santapau-PIFMA
  • Marcos Vázquez Miranda, Key Account Manager - Jazztel
  • Ana Maritza Vega Suarez, Abogada Telecos - Abogada
  • Josep Vela , Socio - actio ad futurum
  • Vivian Velasco El Hage, Operadora - 3Dintegral, S.L.
  • Xavier Vendrell, Cap de Campanya Electoral - ERC (*)
  • Josep Ventosa Freixedes, Director d'Estratègia i Desenvolupament de Negoci - abertis telecom
  • FRANCESC VENTURA ZABALA, GERENT - BANC SABADELL
  • Agustin Vidal Millás, C7 Barcelona 23 - Teldat S.A.
  • Miquel Vidal Villoria, Consultor i blogger - Nae
  • Xavier Vigué de pedro, Vocal - COETTC
  • Xavier Vila Pueyo, Cap de projectes - Firmaprofesional
  • Pablo Vila Rodríguez, Director Desarrollo de Negocio - Albentia Systems
  • Nuri Vilà Rovira, mestra espec en TIC i discapacitat - Fundació el Maresme
  • Josep Maria Vilà Solanes, Vicepresident - AETIC
  • Sergi Vila Vicente, Estudiant - La Salle Gràcia
  • Estefania Vilalta Vives, Product Manager Grandes Cuentas - Bureau Veritas Formació
  • Carles Vilamitjana, Responsable de negoci de col·lectius - la Caixa
  • Joan Vilanova, Responsable de serveis electrònics - la Caixa
  • Bruno Vilarasau, Director de Desenvolupament de Negoci i Societat de la Informació - Telefónica
  • Climetnt Viles Dalmau, Director - Xms
  • Albert Villà i Blasco, Director TIC - -
  • francisco villanueva alcantara, encargado - soto
  • Félix Villar, Soci - Grupo IN2
  • Francisco Jose Villarreal Pizarro, alumne - Salle Gracia
  • Miguel Villarrubia López, Professor - Universitat de Barcelona
  • Pere Vinyes, Director - Code-3, Informàtica i Comunicacions, sl
  • Joaquim Vivas, Explotaition & Delivery Manager - T-Systems Iberia
  • Carlos Vivas Morte, Director General - Secartys
  • Joan Vives, PM - THALES
  • Tomás Vives, Autónomo - Autónomo
  • brian vives rodriguez, estudiante - santapau-pifma
  • LAURA VIVET TAÑÀ, CONSULTOR - AUTONOM
  • David Ychasmendi, Comercial - Autonomo
  • Joan Yebras Cañellas, Professor - EUSS (Escola Universitària Salesiana de Sarrià)
  • David Zanoletty García, Cap del Dep. de Tecnologia Accessible i R+D - Fundación Once (*)
  • Juan Antonio Zanuy Landa, Direcció Zona Norest - IPT - Grup Comsa Emte
  • Daniel Zaragoza, Director - SERVICOMEX S.A.
  • Gonzalo Zaragoza, Director Creativo - Nopiun
  • Elias ziani, No hu se - Santapau-Pifma

 


organitzat per: